بازار خرید و فروش زالو
خانه / روغن ها / روغن زالوی طبی / فروش آنلاین روغن زالو اصل

فروش آنلاین روغن زالو اصل

روغن زالو اصل را می توان از فروشگاه های معتبر تهیه کرد، این روغن در طب سنتی و درمان بیماری های حائز اهمیت است و فروش انلاین روغن زالو اصل راهی بسیار آسان برای فروش محصولات می باشد.

روغن زالو همانطور که از نامش پیدا است از زالو که حیوانی کوچک و آبزی می باشد تهیه می شود. این کرم آبزی بیشتر در آب های شیرین ساکن است و از آن برای درمان بیماری های مختلف استفاده می شود.

نام دیگر این روغن در طب سنتی روغن علیق می باشد که از داروهای مجرب در طب ایران و جهان برای درمان بیماری ها و ناتوانی های جسمی می باشد.

روغن زالو اصل

تولید روغن زالو

روغن زالو که توسط محققان زیادی مورد بررسی قرار گرفته و آن را با زحمات زیادی از زالو تهیه کرده اند دارای مواد متنوع و خواص زیادی می باشد که با مطالعه آن ها به اهمیت این روغن مفید پی می برید.

این روغن را باید از زالوی زنده و تمیز شده مخصوصی تهیه کرد که حتما باید زالو از سلامت برخوردار باشد و نیشش آلوده به خون کثیف نباشد زیرا در این صورت باعث انتقال انواع بیماری ها به فرد می شود.

در طب سنتی از روغن زالو یا خراطین برای افزایش سایز اندام های کوچک مانده بدن استفاده  می شود که مزیت این روغن، طبیعی و اثر گذار بودن آن است.

برخلاف دارو های شیمیایی که دارای مضراتی هستند و ممکن است حتی در درمان نیز موثر نباشد استفاه از این روغن هیچگونه ضرری ندارد و اگر دوره درمانی را تکمیل کنید نتیجه ای بدون برگشت و قابل قبول نصیبتان می شود.

برای تهیه روغن زالو آن را در افتاب می گذارند تا خشک شود سپس آن را پودر می کنند و با مواد دیگری چون روغن زیتون و آب آن را ترکیب می کنند و طی فرایند های دیگری که صورت می گیرد محصول نهایی حاصل می شود.

روغن زالو اصل

خواص روغن زالو اصل

زالو در بزاقش حاوی مواد ضدانعقادی می باشد که مانع از لخته شدن خون در محلی آن را مکیده است می شود. علاوه بر خود زالو روغنی که از آن تهیه می شود دارای خواص زیادی است.

چند نمونه از خواص این روغن با ارزش به شرح زیر است

  • افزایش حجم اندام های مردانه و زنانه
  • کنترل دیابت
  • کمک به تسریع درمان زخم ها
  • جلوگیری از فشار خون بالا و سکته
  • تقویت سیستم ایمنی
  • افزایش دهنده میل جنسی
  • کاهش آکنه و درمان جوش

همه این موارد تنها بخشی از خواص روغن زالو اصل می باشد. برای مصرف این روغن و مشاهده اثراتش آن را بر روی پوست می گذارند و توسط پوست جذب می شود.

سپس آن ناحیه را ماساژ داده و سلول هایی که آماده دریافت مواد مغذی هستند تحریک شده و روغن را جذب می کنند و روند سلول سازی و بافت سازی جدید شکل می گیرد.

روغن زالو اصل

فروش آنلاین روغن زالو

یکی از روش های خرید و فروش محصولات استفاده از اینترنت و فروشگاه های اینترنتی می باشد. فروشندگان می توانند محصولات خود را برای فروش در سایت ها قرار دهند.

خریداران نیز با مراجعه به سایت های معتبر اینترنتی آن چه را که می خواهند تهیه می کنند. روغن زالو هم به رو اینترنتی و انلاین به فروش می رسد.

سفارش اینترنتی روغن زالو هم باعث صرفه جویی در زمان و هزینه خواهد شد و هم به این وسیله شما می توانید بهترین و با کیفیت ترین روغن اصل را از سایت های مختلف شناسایی و خرید کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش زالو
کامل خرمی
شماره تماس: 09116527629
شماره تلفن ثابت: 09116527629
پست الکترونیکی: info@bazarzaloo.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید عمده روغن زالو خراطین

روغن زالو خراطین به عنوان یکی از موثرترین روغن های موضعی و طبیعی می باشد …

بازار خرید و فروش زالو