بازار خرید و فروش زالو
خانه / زالوی طبی / خرید و فروش زالوی طبی ایرانی اصل و با کیفیت
خرید و فروش زالوی طبی ایرانی اصل

خرید و فروش زالوی طبی ایرانی اصل و با کیفیت

در سراسر دنیا و همچنین در داخل ایران زالوی اورینتالیس که مختص کشور ما می باشد خواهان زیادی دارد. این نوع از زالوی در بین نژاد های دیگر خود دارای بیشترین آنزیم های مفید و کارآمد می باشد. قیمت خرید و فروش زالوی طبی ایرانی اصل و با کیفیت گرچه اندکی بالا می باشد اما آنزیم هایی را که برای درمان در بدن و بزاق خود دارد برای آن بهایی کمی پرداخت میشود. قیمت زالوی طبی اصل ایرانی در اروپا به قیمت حدود ۴ دلار خریداری می شود.

خرید زالوی طبی ایرانی اصل و با کیفیت

انواع نژاد های زالوی طبی در پزشکی

  • هیرودو مدیسینالیس
  • هیرودو  اورینتالیس 
  • هیرودو  وربانا
  • بقیه موارد خیلی کم استفاده می شوند

خرید زالوی طبی ایرانی اصل و با کیفیت

خرید و فروش زالوی طبی ایرانی اصل اورینتالیس

علاوه بر زالوی اورینتالیس در ایران گونه های دیگری از آن در پزشکی و طبابت مورد استفاده قرار میگیرد. زالوی مدیسینالیس و وربانا نمونه های دیگری از این زالوهای طبی میباشند. زالوی وربانا به تازگی از سمت کشور های اروپایی وارد ایران شده که کیفیت و قیمت پایین تری دارد. ما به شما زالوی وربانا را توصیه نمی کنیم. در کشور های اروپایی که در زمینه تکنولوژی سرآمد هستند در هنگام عمل های باز پزشکی از زالوی طبی ایرانی اورینتالیس و مدیسینالیس استفاده میشود. زالوها با تزریق یک سری آنزیم کارآمد سبب گردش خون بیشتری میشود.

 

خرید و فروش مستقیم زالوی طبی در ایران

در فضای مجازی فروشگاه ها و فروشندگان غیرمجاز اقدام به فروش زالوی طبی غیراستاندارد می نمایند. ما بهترین مرکز خرید و فروش زالوی طبی را در ایران به شما معرفی می کنیم. این مرکز در زمینه انواع زالوی طبی فعالیت دارد. تولیدات ما با ضمانت بهداشت و سلامت و امکان مرجوعی کالا بسیاری از هموطنان را جذب خود برای خرید زالوی طبی از ما نموده است. مشتران گرامی برای دستیابی به قیمت مناسب و بدون واسط از زالوهای طبی با نمایندگی های ما از طریق تماس تلفنی گفت و گوهایی داشته باشند.

 

خرید زالوی طبی ایرانی اصل و با کیفیت

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش زالو
کامل خرمی
شماره تماس: 09116527629
شماره تلفن ثابت: 09116527629
پست الکترونیکی: info@bazarzaloo.ir

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی زالو طبی در کشور

خرید اینترنتی زالو طبی در شهرهای مختلف کشور سبب کاهش هزینه ها شده و انتخاب …

بازار خرید و فروش زالو